Foliograf sp. z o.o. | 30-798 Kraków | ul. Botewa Christo 1C
+48 12 312 52 01 | M: +48 509 719 044

Szyldy z pleksi z bezpośrednim nadrukiem UV

Szyldy z pleksi ze względu na swą elegancję i miły blask często są stosowane do prestiżowego oznakowania biur i urzedów.

Bezpośredni nadruk na pleksi to nowe, większe możliwości produkcji szyldów reklamowych i tablic informacyjnych. Szyldy z pleksi zwykle wykonywano z napisami i grafiką w postaci naklejek wycinanych z folii. Drobne liternictwo i elementy graficzne były bardzo trudne do wykonania, a czasem wręcz niemożliwe. A teraz?

Szyldy z pleksi z nadrukiem UV – to nowe możliwości i efekty

Znakomite efekty uzyskujemy korzystając z możliwości druku dwustronnego.

  • Szyldy z bezbarwnej pleksi mogą być zadrukowane z dwóch stron. Np. pod spodem drukujemy tło, a na wierzchu wykonamy nadruk treści. W taki sposób uzyskujemy dodatkowy efekt zawieszenia napisu w przestrzeni nad tłem. Czym grubsze szyldy z pleksi tym większe odsunięcie grafiki od tła.
  • Bezpośredni nadruk UV pozwala wykonać małe liternictwo do 6 pkt i bardzo drobne elementy graficzne. W technologii napisów wycinanych z folii i naklejanych na szyldy z  pleksi raczej niemożliwe.
  • Druk białym tuszem rozszerza możliwości kolorystyczne mimo bezbarwnego podkładu pleksi
  • Pleksi z nadrukiem UV jest odporne na warunki atmosferyczne, więc szyldy z pleksi mogą instalowane zarówno we wnętrzach jak ina zewnątrz budynków.

Jak montować szyldy z pleksi?

Sposobów na zamontowanie szyldów z pleksi jest bardzo wiele. W zależności od potrzeb mogą to być różnego rodzaju ramki, antyramy, uchwyty do linek i wiele, wiele innych.

Jednak w śród nich królują dystanse ze stali nierdzewnej tzw inox. Prosty i solidny montaż, elegancki wygląd  stalowych dystansów to cechy które dopełniają wykonanie szyldów z pleksi. Opcjonalnie można stosować dystanse z aluminum lub pleksi.

Odpowiednio rozplanowany zestaw szyldów z pleksi mocowanych na dystansach może służyć do budowy modułowych tablic informacyjnych. Łatwa wymiana szyldów z pleksi jest bardzo przydatna przy konieczność zmiany ich treści, np. przy zmianie najemcy lokalu lub funkcjonalności pomieszczeń.


Więcej informacji o pleksi do druku UV zobacz tutaj  >>

4 marca 2016

Szanowni Państwo,

najbliższe dni to czas, który z powodu odpowiedzialności za siebie i innych, powinniśmy spędzić w domu.

Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych – w tym celu prosimy ograniczenie wizyt w naszej firmie do koniecznego minimum.

 

Przy okazji przypominamy, że aby ograniczyć ryzyko zachorowania warto szczególnie dokładnie przestrzegać podstawowych zasad higieny, myć często ręce, unikać dużych skupisk i kontaktów z osobami przyjeżdżającymi ze stref objętych wysoką liczbą zachorowań.

Share This