Foliograf sp. z o.o. | 30-798 Kraków | ul. Botewa Christo 1C
+48 12 312 52 01 | M: +48 509 719 044

Bezpośredni Druk UV na dibondzie

Bezpośredni druk UV na dibondzie białym tuszem i pełną gamą kolorów drukarskich CMYK  umożliwia uzyskanie kapitalnych efektów wizualnych.

Kompromis jakości i ceny to bezpośredni druk UV na dibondzie

Ten Bardzo trwały i elegancki materiał, bardzo często jest wykorzystywany do tworzenia szyldów reklamowych oraz oznakowania firm, biur i urzędów.

Dibond, trwały i elegancki materiał o strukturze szlachetnego metalu + bezpośredni druk UV na dibondzie białym kolorem + CMYK to znakomite efekty wizualne.
Dibond, kolorowe metaliczne płyty to trwałe i eleganckie materiały do bezpośredniego nadruku UV białym kolorem i CMYK

Dibond jest alternatywą dla szlachetnych, ale drogich materiałów takich jak mosiądz, stal nierdzewna. Bezpośredni Druk UV na dibondzie przy relatywnie niskiej cenie zachowuje elegancką estetykę i gwarantuje duża trwałość oznakowania. Dzięki efektowi stali szczotkowanej dibond znakomicie oddaje efekt szlachetnego metalu.

Dibond występuję w wielu wersjach kolorystycznych. Dostępna jest większość podstawowych kolorów plus efekty stali lub złota szczotkowanego.

Z pośród wielu materiałów do bezpośredniego nadruku UV projektanci chętnie wykorzystują dibond z nadrukiem UV w swoich realizacjach oznakowania reklamowego jak i do wystroju wnętrz firmowych, sklepów, salonów, recepcji etc.

Dibond z nadrukiem  UV to szyldy, plansze, tabliczki informacyjne, obrazy, obudowy urządzeni i zabudowy wnęk.

Na dibondach białych stosujemy zwykle bezpośredni nadruk CMYK. Także na jasnych kolorach dibondu można zaryzykować nadruk CMYK bez białego koloru. Jednak na kolorowych, a zwłaszcza czarnych i metalicznych płytach dibondowych druk białym tuszem to właściwe przygotowanie podłoża pod poprawne odwzorowanie wszystkich kolorów CMYK.


Zobacz jak jest stosowany bezpośredni druk UV na dibondzie…
4 marca 2016
|
Share This